Hemen başla

ÖZGÜVENİNİZ NE DURUMDA?   6 DK

Resim
 

Bu testle amaçlanan kendinize olan güveninizin hangi seviyede olduğunu belirlemektir.

Hemen başla

SOSYAL ORTAMLAR VE BEN   6 DK

Resim
 

Testin amacı, değişik sosyal durumlarda verdiğiniz tepkiler ışığında sizi değerlendirmektir.

Hemen başla

ARAMIZDA KADIN DÜŞMANI VAR MI ACABA :)   9 DK

Resim
 

Kadınların erkeklerle eşit birey gibi görülmemesi, yıllar önce feminizm hareketinin tetikleyicisi olmuştu. Kadın karşıtlığı yıllar içinde azalsa da gerek iş hayatında kariyerlerini sürdürmek isteyen kadınların gerekse sosyal hayatta erkeklerle aynı hak ve özgürlüklere sahip olmak isteyen kadınların halen ayrımcılığa maruz kaldığını görüyoruz. Bu testte kadınların toplum içindeki durumları ve rolerine bakış açınız hakkında size fikir vermeyi amaçlıyoruz.

Hemen başla

KENDİNİZİ YALNIZ MI HİSSEDİYORSUNUZ?   4 DK

Resim
 

Bireyin hissettiği yalnızlık sadece dönemsel bir duygu-durum olabileceği gibi depresyon gibi daha ciddi sorunların da yansıması olabilmektedir. Bu testin amacı, bireyin kendini gerçekten izole ve yalnız hissedip hissetmediği konusunda kendisine bir fikir vermektir.

Hemen başla

HAYATINDAN MEMNUN MUSUN?   2 DK

Resim
 

Mutluluk, hüzün, manevi doyum, maddi tatminsizlik, ve benzeri bir çok kavram yaşamımızla ilgili genel memnuniyetimizi ifade ederken kullandığımız kelimeler... İşte bu test, hayatınızdan ne kadar memnuniyet duyduğunuzu ölçmek için tasarlanmış 5 maddelik ve üstelik süper kısa.

Hemen başla

KOLAY İNCİNEN HASSAS BİRİ MİSİN? YOKSA BENİ HİÇBİR ŞEY BOZMAZ MI DİYORSUN??   2 DK

Resim
 

Testimiz, kişinin hassas mı yoksa vurdum duymaz biri mi olduğunu gösteriyor.

Yeni Hemen başla

TRAFİKTE SİNİRLİ MİSİNİZ?   6 DK

Resim
 

Psikoteknik ve SRC belgesi çalışmalarındaki psikolojik testlere benzeyen bu testle trafikte ne kadar sabırlı ya da sabırsız olduğunuzu görebilirsiniz.

Üyelik gerektirir

NEDEN DİYETLERİM HEP BAŞARISIZ?   7 DK

Resim
 

Sağlık en değerli şeydir der büyüklerimiz. Atasözlerine, deyimlere, bir çok kıssa ve hikayeye konu olmuştur. Obezite yani aşırı kilolu olmak veya halk adındaki adıyla şişmanlık günümüzün fast food beslenme alışkanlıklarının, şehir hayatının ve modern toplumun getirdiği fiziksel hareketsizlik ve egzersiz yapmama haliyla birleşince obezite kaçınılmaz oluyor. Bu arada, Dukan diyetinden Karatay diyetine kadar her yöntemi denediniz ama bir türlü fazla kilolarınızı vermediyseniz işte bu test sürek

Hemen başla

VÜCUDUNLA NE KADAR BARIŞIKSIN?   5 DK

Resim
 

Hemen hepimizin vücudunda beğenmediği yerler vardır. Bu test, genel olarak kendi fiziksel görünümümüzle ne kadar barışık olduğumuzu gösteriyor.

Hemen başla

ÖZGÜVENİNİZ NE DURUMDA? (2)   4 DK

Resim
 

Bu testle amaçlanan kendinize olan güveninizin hangi seviyede olduğunu belirlemektir.

Hemen başla

BUGÜNÜN İŞİNİ YARINA BIRAKANLARDAN MISIN?   9 DK

Resim
 

Yapılması gerekenleri sürekli erteleme alışkanlığınız olup olmadığını öğrenmenizi sağlayan test

Hemen başla

DÜŞÜNCELER   7 DK

Resim
 

Aklınızı meşgul eden fikirler ve size etkileri üzerine bir test

Hemen başla

SOSYAL DURUMLAR TESTİ   3 DK

Resim
 

İnsan, hayatı boyunca farklı sosyal çevrelerde ve ortamlarda bulunmak durumunda kalır. Bazen yabancılarla dolu bir partide, bazen de arkadaş ve dostlarımızla birlikte bir cafede olabiliriz. Bunlar gerçekleşmesi muhtemel bazı senaryolardan birkaçıdır. Bazılarını ise hiç hayal bile edemeyiz ve başımıza gelince belki de tuhaf davranışlar sergileriz. İşte bu güzel test ile insan ilişkilerinde yaşadığınız durumları ve bunların sizin üzerinizdeki etkilerini inceliyoruz.

Üyelik gerektirir

İNSANLARA GERÇEK SENİ GÖSTERİYOR MUSUN?   12 DK

Resim
 

Test, kişinin kendisini insanlara nasıl göstermek istediğini ortaya koyuyor.

Yeni Hemen başla

EVHAMLI MISINIZ?   10 DK

Resim
 

Evham ya da psikolojideki tanımıyla kaygı, başta depresyon ve panik atak olmak üzere bir çok farklı psikolojik rahatsızlığın da habercisi olabilmektedir. Evhamlı olmak, kaygı seviyesinin belirli bir noktaya artması durumu, kabul edilebilir birşey olmakla birlikte, psikoloji ve psikiyatride problem olarak tanımlanan yüksek kaygı seviyesidir. İşte, bu testle kişinin yapı olarak kaygılı ve stresli bir insan olup olmadığını öğrenebiliyoruz.

Hemen başla

HIZLI DEPRESYON TESTİ   4 DK

Resim
 

Depresyon çağımızın en sık rastlanan rahatsızlıklarından birisi. Depresif olma hali, depresyon rahatsızlığının olduğu anlamına gelmez. Melankoli diye tabir edilen depresiflik daha çok geçici bir duygu-durum halidir. Depresyonun belirtileri çok daha fazla ve bazen alakasız gibi gözüken şeylerdir. İşte bu testle depresyonda olup olmadığınız kısa sürede belirleyebilirsiniz.

Hemen başla

GÜNLÜK AKTİVİTELERİMİZİN NE KADAR FARKINDAYIZ?   7 DK

Resim
 

Her gün yaptığımız her türlü faaliyetin ne kadar farkındayız? Acaba bir işle uğraşırken kafamız başka bir yerde mi? Bu soruların cevaplarını ve psikolojik anlamda bizimle ilgili ne tür ipuçları verdiğini anlamamız için derlenmiş bir test.

Hemen başla

ÇOCUKLARINIZ PSİKOLOJİK VE FİZYOLOJİK ETKENLERLE BAŞA ÇIKABİLİYORMU?   8 DK

Resim
 

Testin amacı çocukların psikolojik anlamda kendi fiziksel ve sosyal deneyimlerine ne tür tepkiler verdiğini belirmektir

Hemen başla

NAPOLYON SENDROMU   15 DK

Resim
 

İnsanın kendisi ile ilgili görüşlerini sorgulayan bir test

Yeni Hemen başla

BUGÜN MÜ, YARIN MI?   5 DK

Resim
 

Bugün yaptıklarımız ve onların sonuçları mı bizim için daha önemli? Yoksa geleceği dikkate alarak mı adımlarımızı atıyoruz? Bu test tam da bu sorunun cevabını veriyor.

Hemen başla

DEĞERLİ HANIMLAR, EŞİNİZ/SEVGİLİNİZ SİZİ NE KADAR ÇILDIRTIYOR?   7 DK

Resim
 

Hemen her erkeğin yaptığı ya da yapmadığı davranışların ve söylemlerin bir kadın olarak sizi ne kadar sinirlendirdiği veya üzdüğünü belirleyen test

Yeni Hemen başla

YERYÜZÜNÜN GELECEĞİ İLE İLGİLİ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?   4 DK

Resim
 

Yeryüzünü çok büyük felaketler bekliyor diyenler haklı mı? Sizin çevreyle ilgili konularda düşüncelerize göre yorum getiren bir test

Yeni Hemen başla

İNSAN DOĞASINA BAKIŞIMIZ NASIL?   4 DK

Resim
 

Sana göre insanın tabiatında iyilik mi kötülük mü daha ağır basıyor?

Hemen başla

EMPATİ TESTİ   4 DK

Resim
 

Kendimizi karşımızdaki insanın yerine koymak zordur. Bazen anlaşmazlıkların en temel sebebi karşımızdaki tam olarak anlayamayışımız olabilir. Empati kurmak için öncelikle insanların bizden farklı bakış açılarına sahip olabileceğini kabullenmek gerekir. Bu konuda senin düşüncelerini yansıtan güzel düşünülmüş bir test

Yeni Hemen başla

EŞİNİZE/SEVGİLİNİZE NE KADAR GÜVENİYORSUNUZ?   8 DK

Resim
 

Romantik ilişkilerde sık görülen güvensizlik sende de var mı? Eşine/sevgiline ne kadar güven duyuyorsun? Bu soruların cevabını bulmanıza yardımcı olacak bir test

Yeni Hemen başla

İNSAN SARRAFIYIM DİYENLERDEN MİSİN?   5 DK

Resim
 

İnsanı gözünden tanıyanlardan mısın? Gerçekten insanları yeterince tanımak için çaba sarfediyor muyuz? Cevap bu testte

Hemen başla

İLİŞKİNİZ AYRILIĞA YAKIN MI?   5 DK

Resim
 

İlişkiler, ayrılıklar ... Flört, nişanlılık, evlilik ... Bir ilişkinin başlaması kadar sonlanması da doğal ve normal bir olaydır. Hiç kimse güzel duygularla başlayan bir birlikteliğin sona ermesini istemez. Ancak sevgiliniz veya eşiniz ile ilgili problemleriniz varsa bunun ayrılık ile sonuçlanabileceği de aklımızın bir köşesinden çıkmaz. Bu testler, mevcut ilişkinizde ayrılık çanları mı çalıyor 10 soruda size bunu gösteriyoruz.

Hemen başla

ATİPİK DEPRESYON TESTİ   15 DK

Resim
 

Depresyonun bazen klasik belirtileri dışında çok farklı bedensel ve ruhsal yansımaları olabilir. Psikolojik veya psikiyatrik açıdan dünyanın en zor rahatsızlıklarından sayılan depresyonun sıradışı belirtilerinin sizde olup olmadığını değerlendirmek üzere hazırlanmış bir test.

Hemen başla

ÇEVRENİZDEN MANEVİ DESTEK GÖRÜYOR MUSUNUZ?   5 DK

Resim
 

Yakın çevremizden aldığımız destek hayat mücadelesinde önemlidir. Psiko-terapilerde danışanların en çok dert yandığı konuların başında manevi destek gelir. Terapist ya da psikoloğun gerek psikanaliz gerekse diğer psiko-terapi methodlarında inceleyerek sorunu temellendirmeye çalışmasında hep aile, eş-dost ilişkileri sorgulanır. Acaba sen bu desteği görüyor musun? Testimiz tam da bunu ortaya koymak için tasarlandı.

Yeni Hemen başla

NASIL BİR EŞ/SEVGİLİ ARIYORSUN?   12 DK

Resim
 

İdealinizdeki eşin veya sevgilinin kişilik özelliklerini belirlemek için oldukça detaylı hazırlanmış çok özel bir test

Yeni Hemen başla

GENÇLER VE EBEVEYNLERİ   6 DK

Resim
 

Ebeveynlerin, özellikle ergenlik çağındaki evlatları ile aralarındaki problemli alanları belirlemelerini sağlayacak bir test

Hemen başla

KİŞİLİK TESTİ   12 DK

Resim
 

Nasıl bir karaktere sahipsiniz? Kişiliğinizin tüm özelliklerini merak ediyor musunuz? Meslek, kariyer, ve hatta eş seçiminde bile karakter uyumu çok önemlidir. Çok detaylı bir kişilik testi. Sonuçlar, oldukça detaylı ve hemen her alanı kapsayacak kadar geniş perspektifli değerlendirmeler sunuyor.

Yeni Hemen başla

YENİ BİR AŞK MI, YENİ BİR KANKA MI?   4 DK

Resim
 

İnsanın samimi ve sıcak ilişkilere ihtiyacı olduğu bilimsel bir gerçeklik. Ancak zaman zaman, kişi bir aşka mı yoksa sıkı bir dosta mı daha çok ihtiyacı olduğunu kendisi net olarak fark edemeyebilir. Testimiz, en azından cevaplarınız üzerinden hareket ederek size bir yol gösterecek.

Hemen başla

HANGİ TV PROGRAMLARI ZEVKİNİZE DAHA UYGUN?   15 DK

Resim
 

Yetenek Sizsiniz, Survivor, Muhteşem Yüzyıl, Medcezir, O Ses Türkiye, Fatih Harbiye, Cumartesi Süprizi, Doktorum, Deryalı Günler ... İlgi alanları ve kişilik özellikleri üzerinden, hangi televizyon programı türlerinin size en uygun ve en fazla keyif vereceğini ortaya çıkarmayı hedefleyen, keyifli ve değişik bir test

Yeni Hemen başla

MUHAFAZAKAR MI YOKSA LİBERAL MİSİN?   5 DK

Resim
 

Cemaat - Hükümet, AKP - CHP, Gezi Parkı, 17 Aralık operasyonu, HSYK, MİT, Suriye derken her dönem tartışılan bir konudur: Muhafazakarlık ve Liberallik. Her insan kendisini değerleri üzerinden tanımlar. Toplumsal değerler söz konusu olunca genellikle iki temel ayrım vardır: mufazakarlık ve liberallik. Bazı geleneksel değerlerin ateşli savunucusu olurken bazen de değişimin ve daha fazla özgürlüğün arkasından gideriz. Bu özel test, toplumsal değerler ve politik görüşlerinizle ilgili sizin hangi yönde eğiliminiz olduğunu ortaya koyuyor.

Yeni Hemen başla

DİKKAT DAĞINIKLIĞI VE HİPERAKTİVİTE BOZUKLUĞU (Çocuklar için)   6 DK

Resim
 

Bu test, ebeveynleri, dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite bozukluğu konusunda bilinçlendirme amaçlıdır. Testteki sorulara çocuğunuzun tutum ve davranışlarını dikkate alarak cevap verin. Sonuç ne olursa olsun, eğer çocuğunuzu bu tip bir problemi olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bir uzmana başvurun. Bu testin sonucu klinik amaçlı olarak tanı veya teşhis için KULLANILAMAZ.